661 DBO d3o kolena (Rage 3 - Loic Bruni)

Velikost:
od 1 995 Kč
Kód zboží:
Zvolte variantu
Výrobce:
Běžná cena:
od 1 995 Kč
Dostupnost:
Zvolte variantu
ks

Chrániče kolen Sixsixone Rage 3 DBO D3O

 

Nejnovější generace kultovní chráničů Rage, které dostali mnoho prvků také z top modelu Evo 2.

Výrazným posunem je především použití revolučního materiálu d3o-T5 na kolenní misky. Využívají unikátní vlastnosti tohoto inteligentního materiálu, který je při běžném pohybu měkký a pohodlný, ale při nárazu se jeho molekuly "uzamknou" a ztvrdnou. d3o má navíc mnohem vyšší schopnost absorbce energie nárazu než běžně používaný PU materiál a to i při poloviční tloušťce.

Přitom si zachovaly všechny oceňované vlastnosti předchozích verzí. Jsou flexibilní, odvětrané a pohodlné ve stoupáních, stejně tak výborně chrání při sjezdech i těch nejdrsnějších trailů. Jsou dostatečně subtilní, aby se vešly pod kalhoty, a přitom výborně chrání.

Inženýři a designéři 661 přidali své vstupy v podobě snížení váhy, optimalizovali tvar chráněných zón a vylepšili odvětrání a komfort.

Výsledkem jsou skutečně špičkové chrániče, které si vzaly to nejlepší z verze Kyle Strait i Evo a vylepšili je o nejnovější technologie včetně Padlock Connection a T5.  

Chrániče řady Rage ve všech generacích se staly nejoblíbenějšími z nabídky. Prvně je navrhl Kyle Strait, prodlouženou verzi 2 poladil další rider -  vítěz Světového poháru Loic Bruni. Byl to on, kdo přišel s první ideou úpravy délky a tvaru a následně v testoval jejich prototypy tak, že v ních zvítězil ve World Cupu.

 

Klíčové vlastnosti

  • Víceprvková konstrukce s větším pokrytím chráněných zón osvědčená u modelů Evo a Rage.  

  • Ergonomický "předohnutý" design pro pohodlí při jízdě dolů i šlapání do kopce.

  • Vysoce oděruodolná tkanina na přední straně

  • Plně splňuje a dokonce převyšuje CE 1621:1

  • SD (Sandwich Dense) vrstvená EVA pěna chrání nohu i ze stran. Navíc je perforovaná pro lepší odvětrání.

  • Elastický materiál v zadní části poskytuje výrazně nadstandardní odvěrání a komfort.

  • Uchycovací systém zahrnuje elastickou nohavičku a horní široký nastavitelný pásek přesně a bezpečně nastavitelný na přiměřeně velký suchý zip.  Pozice nastavitelného pásku byla počítačově optimalizována  a následně dlouhodobě testována.   

  • Obšití jemným materiálem pro pohodlí a přecházení opruzenin kůže.

  • Unikátní 661 Padlock connection system umožňuje propojení s dalšími chrániči SixSixOne (například Evo shorts) a tak přesně držet nastavenou vzájemnou pozici.

  • Velikosti: S, M, L, XL

Velikost S