7idp - SEVEN helma Project 23 CARBON Cool Grey Raw (08)

Velikost:
od 7 980 Kč
Kód zboží:
Zvolte variantu
Výrobce:
Běžná cena:
od 7 980 Kč
Dostupnost:
Zvolte variantu
ks

Karbonová přilba 7idp Seven Project 23

 

Nejvyšší verze oblíbené helmy z karbonových vláken, zapínáním Fidlock a technologií S.E.R.T., která ještě zvyšuje bezpečnost jezdce.

- Moderní helma s vynikajícím odvětráváním (23 velkých ventilačních otvorů), hmotnost pouze 860 gramů, pohodlné polstrování, nastavitelný kšilt s bezpečnostním systémem Crash Release Visor . Vyvinuta ve známé  špičkové Prolab laboratoři ve Vancouveru za účasti a testování jezdců jako je Sam Hill, Steve Peat, Josh Bryceland nebo Mark Weir. Extrémně dobře odvětraná a přitom tužší. Agresivní tvar se speciálním krytem předního nasávacího otvoru.

Mezi českými jezdci čím dál známější firma 7IDP přichází s novým modelem přilby s názvem 7DIP Project 23. Značka vychází z kultovky Royal Racing za jejímž zrodem stojí legendy jako je například Steve Peat a zkratka IDP znamená Inteligent Design Protection. Integrální přilba 7IDP Project 23 je vyrobena z velmi pevné, přesto lehké konstrukce (Hardshell AVS) a využívá mnoho vychytávek na které jsme zvyklí u mnohem dražších modelů. Hlavním lákadlem této přilby je vynikající systém odvětrávání skrze 23 velkých otvorů a příjemná hmotnost 860 gramů. Vnitřní polstrování je propracované a nikterak neomezuje na hlavě - pro správnou velikost doporučujeme použít velikostní tabulku níže. V neposlední řadě stojí za zmínku i nastavitelný kšilt do tří poloh a samozřejmě skvěle vypadající, neotřelý design. Hledáte-li lehkou a dobře odvětranou integrální přilbu na kolo, pak je nová 7IDP Project 23 super volbou za rozumnou cenu.

- 23 velkých ventilačních otvorů se systémem vnitřních kanálků pro maximalizaci proudění vzduchu kolem hlavy

- materiál Carbon

- S.E.R.T. systém  (Seven Energy Reduction Technology) - pro maximální ochranu hlavy - přesně propočítané rozmíštění dílů z inteligentní pěnového materiálu usměrňuje energii nárazu přenášenou na hlavu jezdce, tak že sníží až o 20% působení na mozek. Poskytuje zvýšenou ochranu i proti rotačním silám.

- velmi pohodlné vnitřní polstrování s antibakteriální úpravou Agion Bluesign

- bezpečnostní systém odpojení štítku v případě nárazu CRV - Crash Release Visor system

- nastavitelný kšilt do tří poloh bez potřeby šroubků

- elitní magnetické zapínání Fidlock

- velký otvor pro brýle je kompatibilní s většinou moderních brýlí MX stylu (goggle)

- polstrování je odnímatelné a pratelné

- součástí balení je propracovaná ochranná transportní taška na helmu

- vyhovuje CE normám pro cyklistiku ( CE, CPSC, AS/NZ, ASTM 1952 STANDARDS)

Hmotnost: cca 860 g (velikost L)

Velikost: (obvod hlavy měřeno nad ušima)

S: 55-56cm, M: 57-58cm, L: 59-60cm, XL: 61-62cm, XXL: 63 – 64cm

Karbonová helma 7idp Project 23

 

Velikost S