Alpinestars Vector PRO Atom Helma - Black Red

Alpinestars Vector PRO Atom Helma - Black Red

Cena: 3 895 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód zboží: 3211-SKU-BIKESTYL
Značka: Alpinestars

Alpinestras přilba na kolo Vector Pro Atom black red

 

Profesionální MTB enduro helma s množstvím pokročilých hi-tech technologií pro maximální bezpečnost a nezaměnitelným designem Alpinestars. Díky vyladěnému tvaru a konstrukci poskytuje na Enduro helmu velmi nadstandardní ochranu. 

 


Klíčové vlastnosti

Nadstandardně velké krytí hlavy - díky vyladěnému tvaru má výrazně vyšší ochranu nejen v zadní a přední části, ale oproti jiným také po stranách.

Vnitřní rám, skrytá konstrukce zpevňuje celek a zvyšuje pevnost přední části - Technologie chytře využívá vlastnosti kombinace vrstev o různé tvrdosti a jejich tvarování a díky jejich spolupůsobení rozvádí výraznou část přímé síly nárazu do bočních směrů a díky tomu sníží účinnost nárazu směřující na hlavu.  

Elitní Dial systém umožňuje nastavení nejen obvodu hlavy, ale také polohy hlavy v helmě v horizontálním i vertikálním směru.

Špičková technologie výroby skořepiny - Vacuum Formed Shell.

 Výborné odvětrání - Cool Head technology s 19 velkými otvory. (pro  ještě větší zvýšení odvětrání možno v kopcích a pod zvednout štítek do horní polohy a tím aktivovat větší vstupní otvory)

 Špičkové rychleschnoucí pohodlné výstelky Quick Dry s antibakteriální úpravou.

Kompatibilní také s brýlemi MX stylu. Speciálně odklápěcí štítek umožňuje odložení brýlí MX pod štítkem i za jízdy. Štítek umožňuje i regulaci odvětrání.

Speciálně tvarované přezky vytváří větší prostor mezi pásky kolem uší a pásky tak nepřijdou do kontaktu s ušima a nedřou.

 Technologie chytře využívá vlastnosti kombinace vrstev o různé tvrdosti a jejich tvarování a díky jejich spolupůsobení rozvádí výraznou část přímé síly nárazu do bočních směrů a díky tomu sníží účinnost nárazu směřující na hlavu.  

 Vnitřek odnímatelný a je možno jej prát.

Součástí balení je ochranná taška na helmu s logem.

Plast je i ze spodní části pěny.

  Splňuje a přesahuje nejen CE normy pro cyklistiku (EN 1078), ale také normy AS a CPSC.

 Oceňovaná v odborných médiích (kromě jiného vybrána a doporučována v nejčtenějším britském časopisu MBUK). 

Velikosti (obvod hlavy nad ušima): S (51-55 cm), M (55-59 cm), L (59-63 cm).

Hmotnost: 387 gramů ve velikosti M 

Tisknout