Shovel Eighty8 Alu - vodítko řetězu Enduro (70 g.)- černé

Shovel Eighty8 Alu - vodítko řetězu Enduro (70 g.)- černé

Cena: 2 185 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód zboží: 3039-SKU-BIKESTYL
Značka: Shovel

Enduro napínák řetězu Shovel Eight8 Alu


Eighty8 Chainguide byl vůbec prvním vydaným vodítkem řetězu v továrně Shovel Components. Tento chainguide zahájil revoluci na trhu s vodítky řetězů, protože to byl první chainguide s otevřeným designem C, pro snadnou montáž a demontáž.

 


Hlavní výhodou Eighty8 Chainguide je váha a houževnatost. Shovel Eighty8 Chainguide je určen pro bikeparky, enduro a jízdu na stezce a poskytuje maximální retenci řetězu. S neustálým zdokonalováním jsme dosáhli stavu chaosu Eighty8, abychom byli téměř dokonalí. Říct, že něco je perfektní, je odvážné prohlášení, ale Eighty8 nepotřebuje žádné zlepšení, protože je odolný, lehký, nenápadný a sexy design a 100% spolehlivý. Doporučujeme jej používat s převody FAT / slim, jako další bezpečnostní prvek.


TECHNICKÉ SPECIFIKACE:
Hmotnost: 72 gramů
Rozsah převodu: 28-34T Regular, 28-34T Oval
ISCG05 montážní systém
7075-T6 hliníková zadní deska
Titanové šrouby a matice 6AL4V
Kompatibilní s 12 a 13 rychlostními systémy


PODROBNĚ
Osmdesát hliníková zadní deska s designem Open C umožňuje jezdci namontovat chainguide bez demontáže klik. Tímto způsobem každý ušetří při procesu spoustu času a také velkou váhu.

Horní vedení je navrženo pro zadržení řetězu při použití dokonce 12 a 13 rychlostních převodových systémů. S dostatečnou vůlí v zadní části má řetěz prostor pro řazení z nejnižšího na nejvyšší rychlostní stupeň bez jakéhokoli hluku.

Taco je navrženo pro maximální absorpci nárazu před trvalou deformací při přetržení. Tímto způsobem jsou převodník a rám dobře chráněny se 2 body zabezpečení během nárazu.

Všechny šrouby a matice v tomto chainguide jsou vyrobeny z nejvyšší třídy titanu, třídy 5, aby byly zajištěny ty nejlepší mechanické vlastnosti a byla pro jezdce zajištěna minimální hmotnost.

Tisknout